• Autor: Milovan Longinov

• 24. april 2016.

• 20:08

Pako Alkaser pokvario je slavlje Hetafea i Stefana Šćepovića.

Fudbaleri Hetafea i Valensije remizirali su rezultatom 2:2 (0:0) u 35. kolu Lige Primere, a strelac za domaće bio je srpski internacionalac Stefan Šćepović.

Valensija je povela na startu drugog poluvremena golom Pareha iz slobodnog udarca, ali je Hetafe u razmaku od 10 minuta preokrenuo rezultat.

Najpre je u 59. minutu Medran pogodio za 1:1, da bi u 68. Šćepović ukrao loptu ispred loše postavljenog Abdenorua na 40 metara i smireno rešio situaciju jedan na jedan. Šćepovićev gol pogledajte OVDE.

Slavlje domaćih pokvario je Pako Alkaser u 84. minutu na asistenciju Negreda.

Hetafe se ovim bodom izjednačio sa Sportingom iz Hihona na deobi pretposlednjeg mesta na tabeli sa bodom manje od Granade, stoga predstoji žestoka borba za opstanak do samog kraja.

Valensija je prekinula niz od tri uzastopne pobede, ali je preskočila Las Palmas i zauzela osmo mesto na tabeli.