Sasuolo uzeo bod u Torinu, pa ispao od drugoligaša u kupu

sreda 04.12.2019.
17:15

Ekipa iz Ređo Emilije završila takmičenje.

EPA-EFE/SERENA CAMPANINI

Fudbaleri Sasuola dočekali su Peruđu na svom stadionu u 1/16 finala Kupa Italije, doživeli su poraz rezultatom 1:2 (0:2).

Jeste De Zerbi promešao karte, veliki broj prvotimaca je ostao na klupi, neki čak nisu bili ni u protokolu, ali nisu se nadali porazu od ekipe Masima Oda.

Gosti su poveli već u 10. minutu, strelc je bio Macoći, da bi samo sedam minuta kasnije Nikolusi duplirao predost Peruđe.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, De Zerbi je potom na teren uveo i Filipa Đuričića, domaćin je stigao do pogotka u 82. minutu, preko Burabije.

Ipak, to je bilo sve, do kraja nije bilo promene rezultata, te Peruđa ide u osminu finala Kupa Italije.

Večeras su na programu još dva duela 1/16 finala, u pitanju su susreti timova iz Serije A, od 18h sastaju se Spal i Leće, dok od 21h Bolonja, našeg Siniše Mihajlovića, gostuje u Udinama.