nedelja 09.02.2020.
14:26

Pobeda Sasuola u nadoknadi na startu nedeljnog programa Serije A.

EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI

Fudbaleri Sasuola nastavili su sjajni niz pošto su danas u gostima pobedili Spal rezultatom 2:1 i to posle preokreta i u nadoknadi vremena.

Spal je poveo golom Bonifacija u 23. minutu i rezultatom 1:0 otišlo se na odmor.

Sasuolo je zaigrao bolje u drugom delu ulaskom Defrela, a do izjednačenja je došao u 65. minutu, kada je Kaputo bio siguran izvođač sa bele tačke.

I onda, u nadoknadi vremena, potpuni preokret, Berardi je asistent, a Boga strelac za novu veliku pobedu Sasuola.

Spal je ostao u problemu i u zoni ispadanja kao poslednjeplasirani tim  na tabeli sa 15 bodova, koliko doduše ima i Breša, dok je Sasuolo skočio na 12. poziciju sa 29 bodova.