nedelja 27.09.2020.
14:40

Pobeda Sasuola.

EPA-EFE/Serena Campa

Fudbaleri Sasuola pobedili su u gostima Speciju rezultatom 4:1 u drugom kolu Serije A.

Zanimljivo, VAR je Sasuolo poništio čak tri gola i to sva tri sjajnom Kaputu, koji se svaki put našao u nedozvoljenoj poziciji.

Već u 12. minutu naš Filip Đuričić je iskoristio asistenciju Ferarija i pogodio za 0:1. Srbin je maestralno primio loptu na levom boku, gurnuo kroz noge svom čuvaru i onda iz teške pozicije pogodio dalji ugao, a tu majstoriju pogledajte OVDE.

Potom je u 20. Kaputo postigao prvi poništeni gol zbog ofsajda.

Na isteku pola časa igre Galabinov je doneo izjednačenje domaćima i to je bilo sve od njih.

U drugom poluvremenu, prava rapsodija Sasuola, u 58. minutu VAR je ponovo poništio gol Kaputa, ali je sve bilo čisto u 64. kada je Berardi pogodio iz penala.

Samo dva minuta kasnije, Kaputo je ovaj put asistent, a Defrel postiže gol za nedostižnih 3:1.

U 69. minutu maleroznom Kaputu je poništen i treći gol, da bi u 76. konačno postigao regularan pogodak za konačnih 1:4.

Sasuolo posle dva kola ima četiri boda, dok je Speciji ovo prvi meč po ulasku u elitu.