subota 02.04.2016.
20:11

Karpi poražen u Modeni od komšija, sve dalje od opstanka u Seriji A.

BETA/AP Photo/Luca Bruno

Kad je Nikola Sansone uspeo da u 4. minutu na asistenciju Defrela matira Slovenca Beleca videlo se da će to biti teško popodne za Karpi. Oni su istina golom Galjola izjednačili, ali to je bilo sve što su učinili na ovom meču.

Raspoloženi Defrel je uspeo da do odlaska na odmor opet dovede goste do prednosti, ovoga puta je Sansone asistent, 1:2.

U drugom poluvremenu Karpi nije uspeo da se ponovo vrati u utakmicu, njihova odbrana je spavala danas na "Bralji", pa je Aćerbi posle kornera postavio konačnih 3:1 za goste.

Karpi ostaje pretposlednji, šanse da opstane u prvoj sezoni u istoriji u eliti su sve manje, dok su se crno-zeleni dok su gosti sedmi, prišli su Milanu na svega jedan bod.

Golove možete videti ovde, večeras u drugom meču kola Juventus dočekuje Empoli od 20:45.