Sari: "Posle 2:0 u Italiji je sve gotovo" - stigao ekspresan odgovor Kalča!

utorak 28.08.2018.
13:54

Kako je samo pogrešio...

EPA/JUANJO MARTIN

Novi menadžer Čelsija Mauricio Sari nedavno je objasnio razliku između italijanskog i engleskog fudbala rečima da je "u Italiji sve gotovo kada povedete sa 2:0".

Već u drugom kolu je demantovan.

Na utakmici između Napolija i Milana, gosti su vodili 0:2 da bi na kraju sa San Paola otišli bez bodova i tri gola u svojoj mreži.

U nedeljnom derbiju između Intera i Torina, "Neroazuri" su već na poluvremenu imali prednost od 2:0, ali su golovima Belotija i Meite "Bikovi odneli vredan bod na sever Italije.

Ponedeljak je krunisao ovo drugo kolo Kalča gde smo imali dvostruki preokret u režiji Rome i Atalante.

Prvo su gosti vodili sa 1:3 nakon preokreta na poluvremenu da bi Vučica uz pomoć svojih defanzivaca Florencija i Manolasa nadoknadila deficit od dva gola i uspela da ostane neporažena u Rimu.

Legendarni Milan Živadinović je zaista bio u pravu - 2:0 jeste najopasniji rezultat, čak i u Italiji.

PIŠE: Stefan Matić