Sarajevo u seriji – Pobeda i u Banja Luci

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 10. avgust 2014.

• 21:58

U derbiju Premijer lige Bosne i Hercegovine Sarajevo je kao gost savladalo ekipu Borca iz Banja Luke.

Neverovatnih 10 minuta igre videli smo u derbi meču Premijer lige Bosne i Hercegovine gde je Sarajevo gostovalo ekipi Borca iz Banja Luke.

Iako su bili bolji protivnik od samog početka meča, Sarajlije su na gol čekale do 68. minuta kada sjajnog golmana Borca iz Banja Luke, Asmira Avdukića, savladao Haris Duljević.

Nakon toga je Nemanja Bilbija, nekadašnji fudbaler ekipe iz Banja Luke, povisio na 2:0, igrao se 74. minut, ali je njihova radost trajala svega 60 sekundi pošto je pogodak na drugoj strani postigao Stokić.

Krenuli su fudbaleri Borca ofanzivnije ka golu, ali su primili još jedan samo 3 minuta kasnije, pošto je fantastičnim udarcem Todorović savladao golmana Avdukića.

Borac iz Banja Luke ima dva poraza nakon prva dva kola, dok Sarajevo ima dve pobede.