subota 17.10.2020.
20:06

Đenovljani sve bolji!

EPA-EFE/SIMONE ARVEDA

Posle dva poraza na startu sezone, Sampdorija je upisala i drugu vezanu pobedu. I to kakvu!

Na svom terenu u Đenovi večeras je savladala Lacio rezultatom 3:0 i probila se na osmo mesto na tabeli Serije A.

Trijumf Đenovljana najavio je Fabio Kvaljarela u 32. minutu posle saradnje sa Auđelom, a upravo je Auđelo devet minuta kasnije duplirao prednost domaćeg tima.

Pokušao je Simone Inzagi dvostrukom izmenom u poluvremenu nešto da promeni, ušli su Marušić i Fares umesto Parola i Andersona, ali nije to donelo željeni rezultat Rimljanima.

Njihove nade u preokret trajale su do 74. minuta, a onda je Damsgard pogodio za 3:0 i zasluženo slavlje Sampdorije.

Svih 90 minuta za Rimljane odigrao je i Sergej Milinković-Savić, ali naš reprezentativac nije danas bio na svom nivou, kao ni ostatak njegove ekipe.