Samjuel ulepšao Ernanešov debi!

• 09. februar 2014.

• 22:38

Fudbaleri Intera konačno upisali prvu pobedu u Seriji A u 2014. godini! Čovek odluke Valter Samjuel.

Poslednja utakmica 23. kola Serije A odigrana je na ''Meaci'' u Milanu, gde je domaći Inter uspeo da minimalnim rezultatom 1:0 savlada ekipu Sasuola.

''Neroazuri'' ponovo nisu impresionirali, ali su, što im je najvažnije u ovom trenutku, uspeli da konačno razbiju maler i prekinu dugi niz bez pobede u Seriji A.

Meč koji je obeležio i debi novajlije Ernaneša iz Lacija, rešio je iskusni defanzivac Valter Samjuel, a upravo mu je Ernaneš asistirao kod pogotka.

Naime, posle prvog poluvremena bez golova, u četvrtom minunut nastavka Ernaneš je odlično izveo korner za domaće, idealno pronašao Samjuela, koji snažnim udarcem glavom šalje loptu pod prečku i postiže prelep gol - 1:0.

Gol pogledajte OVDE.

Do kraja nije bilo mnogo uzbuđenja, Inter je uspeo da sačuva stečeni kapital i upiše tri boda.

Pobedi Intera doprineo je i Zdravko Kuzmanović, koji je bio u startnoj postavi, a zamenjen je desetak minuta pre kraja.