Salcburg nije mnogo menjao, primio dva gola i pobedio!

subota 25.08.2018.
19:03

Dobro zagrevanje Salcburga pred utakmicu protiv Crvene zvezde.

EPA-EFE/GEORGI LICOVSKI

Ekipa našeg šampiona Crvene zvezde večeras od 20:30 igra svoj meč u okviru Super lige Srbije protiv Čukaričkog, a njen protivnik u okviru poslednjeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona je već završio svoj meč i može u potpunosti da se posveti srpskom timu.

Salcburg je u gostima savladao ekipu Altaha sa 2:3 u veoma zanimljivoj utakmici.

Nemački trener Marko Roze jeste menjao, ali ne previše, igrao je veliki broj igrača koji su igrali i u Beogradu poput Stankovića, Lajnera, Ramalja, Minamina, Šlagera, Jaboa, Haidare...

Prevljak je postigao dva gola za Salcburg u prvom poluvremenu, dok je u tom delu meča Fišer postigao gol za Altah. Dobras je izjednačio, a pobedu gostima donosi Šlaeger u 83. minutu utakmice.