Salah "bacio magiju" u dresu reprezentacije, hoće li ga ova majstorija pokrenuti i u klubu?

petak 12.10.2018.
20:18

Reprezentacija Egipta igra meč kvalifikacija za Kup afričkih nacija protiv Esvatinija (Svazilend), nakon 45 minuta igre imaju ubedljivu prednost.

EPA-EFE/MOHAMED HOSSAM

Egipćani su dočekali reprezentaciju Esvatnija, države koja je do aprila tekuće godine nosila naziv Svazilend.

Nakon prvog poluvremena "Faraoni" vode sa 4:0, a duel je obeležio fudbaler Liverpula Mohamed Salah.

Nije sjajni ofanzivac "Redsa" baš svoj ove sezone, usledio je veliki pad nakon blistave minule u kojoj je bio najbolji igrač i strelac Premijer lige, ali bi večerašnja majstorija mogla da mu bude podstrek za bolje partije u dresu tima sa "Enfilda" ove sezone.

Naime, on je u 45. minutu utakmice sa Esvatinijem postigao svoj prvi gol na utakmici, ukupno četvrti za Egipat.

To i nije neka vest, ali je u centru pažnje način na koji ga je Salah postigao.

Naime, on je mrežu rivala zatresao direktno iz kornera! Pogledajte OVDE kako je to izgledalo.