Sad je ''tužnih'' mnogo više - Real poražen u Sevilji!

• 15. septembar 2012.

• 23:54

Posle sage o razlozima ''tuge'' Kristijana Ronalda, izgleda da je taj ''virus'' zahvatio i ceo tim Reala, koji je posle samo četiri odigrana kola u Primeri već na osam bodova zaostatka za Barselonom!

U poslednjoj večerašnjoj utakmici četvrtog kola španske Primere, fudbaleri Sevilje savladali su večeras ekipu madridskog Reala rezultatom 1:0 i tako ostavili ekipu Žozea Murinja u još većem zaostatku za najvećim rivalom, koji ređa pobede.

Gol odluke postignut je posle samo dva minuta igre. Rakitić je odlično izveo korner sa desne strane, Pjotr Trohovski je ostao ''zaboravljen'' u srcu kaznenog prostora Reala, što je iskusni fudbaler iskuristio da loptu zakuca pod prečku Kasiljasovog gola - 1:0!

Nastavak meča protekao je u neuspešnim pokušajima Murinjovih fudbalera da uzvrate istom merom, ali vreme je prolazilo, a rezultata te inicijative nije bilo.

U poluvremenu je Murinjo pokušao uvođenjem Modrića umesto Ozila da učini nešto više, ali ni ulazak hrvatskog veziste nije ništa promenio u rezultatu, iako je Modrić u 52. minutu pogodio stativu.

Osam minuta kasnije, Serhio Ramos je sa tri metra od protivničkog gila bio neprecizan... Kako se bližio meč kraju, bila je primetna sve veća nemoć Realovih igrača, koji su tako pretrpeli već drugi poraz u četiri odigrana kola.

Real je ostao na četiri osvojena boda, čak osam manje od prvoplasirane Barselone.