utorak 07.04.2015.
21:56

Atletiko Madrid je bez većih problema savladao ekipu Real Sosijedada i tako se učvrstio na trećem mestu španske Primere.

Beta/AP Photo/Daniel Ochoa de Olza

Ekipa Atletiko Madrida savladala je ekipu Real Sosijedada rezultatom 2:0, a oba gola su postignuta u prvih 10 minuta igre.

Igrao se drugi minut kada je Gonzales uspeo da savlada svog golmana nakon kornera domaće ekipe Atletiko Madrida, a samo 8 minuta kasnije na semaforu je pisalo 2:0.

Koke je šutirao sjajno sa nekih 20 i kusur metara, a golman Ruli je odbranio. Ipak, lopta se odbila Antoanu Grizmanu, jednom od najboljih igrača Atletiko Madrida ove sezone, a Francuz nije imao težak zadatak da postigne gol za vođstvo od 2:0.

Malo ko je mislio da će se ovim rezultatom završiti utakmica, što se na kraju i desilo. Atletiko Madrid je rutinski odradio posao do kraja, i sada su se učvrstili na trećem mestu španske Primere.

Ipak, Valensija u ovom trenutku ima meč manje.