Rusija - Srbi neprimetni...

ponedeljak 13.04.2015.
20:30

Danas odigrane još četiri utakmice 23. kola ruske Premijer lige, naši reprezentativci se nemaju čime pohvaliti.

fclm.ru
fclm.ru

Posle sjajnog starta u ekipi Lokomotive i nekoliko važnih golova, Petar Škuletić sve manje dolazi do izražaja u ekipi iz Moskve. Njegov tim je danas gostovao Uralu, poražen je sa 2-0, a Škuletić je odigrao 57 minuta, kada ga je zamenio Pavljučenko.

Ni ta izmena trenera Božovića nije imala efekta, pošto je samo tri minuta kasnije Smolov postavio končan rezultat.

Poražena je i ekipa CSKA iz Moskve. ''Armejci'' su danas gostovali Amkaru, koji je slavio sa 1-0 golom Kirejeva. Zoran ''Bambi'' Tošić je bio u startnoj postavi CSKA, odigrao je 65 minuta, a zamenio ga je Golovin.

Terek iz Groznog je gostovao Torpedu u Moskvi, taj meč je završen bez golova, a Marko Šćepović u gostujućem timu nije dobio priliku da zaigra.

Konačno, ni četvrta moskovska ekipa nije danas imala svoj dan. Spartak je sa 2-1 poražen od domaćeg Rostova...

Na tabeli posle 23. kola vodi Zenit sa 55 bodova, sledi Krasnodar sa 47, pa CSKA sa 43 i Dinamo iz Moskve sa 42 boda...