subota 31.03.2018.
14:59

Lokomotiva zaribala u Permu protiv davljenika Amkara, koji je upisao veoma važne bodove u borbi za opstanak.

fclm.ru/AleksandrPogrebnak

Iako je lider poveo u 17. minutu na gostovanju u Permu golom Fernnadeša iz penala, u nastavku je viđen preokret.

Olanare je početkom drugog poluvremena poravnao rezultat sa bele tačke, a na isteku sata igre svojim drugim golom na utakmici preokrenuo na 2:1, ispostaviće se, doneo Amkaru prvu prvenstvenu pobedu ove godine.

Akteri ove utakmice bila su dvojica srpskih fudbalera, bivši fudbaler Partizana Aleksandar Miljković je igrao na poziciji desnog beka u pobedničkom timu, dok je na drugoj strani bivši igrač Crvene zvezde i povremeni reprezentativac Srbije Nemanja Pejčinović igrao na mestu štopera.

Lomokmotiva će ostati lider i nakon ovog kola, ali će njeni pratioci pokušati da iskoriste njen kiks i da smanje bodovnu prednost na vrhu.