Rusija - Krasnodaru bod, Muslin žali za još dva!

• 01. oktobar 2012.

• 18:46

Današnjim utakmicama kompletiraće se deseto kolo ruske Premijer lige. U prvoj utakmici današnjeg programa, Krila Sovjetov i Muslinov Krasnodar podelili su bodove.

Ekipa Krasnodara, koju sa klupe predvodi srpski stručnjak Slavoljub Muslin danas je igrala nerešeno 2:2 na gostovanju ekipi Krila Sovjetov u Samari.

Muslinov tim je poveo u 26. minutu golom Movsisjana, ali je nedugo zatim usledio preokret preko Kabaljera, koji je postigao dva gola za ''Krila''.

U nastavku, Vanderson je u 54. minutu postavio konačnih 2:2, a posle svega viđenog na ovoj utakmici, Slavoljub Muslin je istakao da je njegov tim zaslužio pobedu.

''Malo sam uznemiren posle ovog meča, jer prema prikazanoj igri smatram da smo izgubili dva boda. Igrali smo bolje od domaćina, stvarali šanse, ali da bi se pobedilo treba iskoristiti svoje šanse. U tome je naš problem'', konstatovao je Muslin.

Večeras je na programu još jedna utakmica desetog kola - Mordovija je dočekala ekipu Alanije.