Rusija - CSKA nemoćan protiv šampiona, Muslin bolji od Bilića

• 04. avgust 2012.

• 21:11

Derbi trećeg kola Premijer lige Rusije odigran je u Moskvi, gde je aktuelni šampion Zenit ubedljivo savladao domaći CSKA. ''Petarda'' Alanije, Lokomotiva stala u Krasnodaru.

Zenit je na stadionu ''Lužnjiki'' slavio rezultatom 3:1 i zadržao maksimalni učinak na startu sezone.

Već posle prvog poluvremena praktično je sve bilo rešeno u ovom meču. Golovima Semaka u 10. i 32. minutu, odnosno Keržakova u 13. gosti su poveli sa ubedljivih 3:0, a jedino je Honda u 43. minutu uspeo da zatrese mrežu gostiju, postavivši konačan rezultat.

U domaćem timu Zoran Tošić je odigrao svih 90 minuta, a na drugouj strani Luković je dobio priliku u poslednjih pola sata.

U ostalim današnjim mečevima, Alanija je savladala Terek sa 5:0, a Krasnodar Slavoljuba Muslina ekipu Lokomotive iz Moskve, koju predvodi Slaven Bilić, rezultatom 3:1.