subota 02.12.2017.
16:48

U okviru 19. kola ruske Premijer lige, lider na tabeli ugostio je Rubin iz Kazanja.

Beta/AP Photo/Natacha Pisarenko

Ekipa Lokomotive savladala je Rubin na svom terenu rezultatom 1:0 (0:0), a gol odluke pao je u smiraj susreta.

Igrao se 87. minut kada je iskusni Peruanac Džeferson Farfan sjajno skočio nakon centaršuta Lisova i glavom matirao golmana gostiju za 1:0.

Ispostavilo se da je Peruanac tako postavio i konačan rezultat, bio je to njegov drugi gol odluke u samo nedelju dana. Treba dodati i da je srpski internacionalac Nemanja Pejčinović proveo svih 90 minuta na terenu u dresu Lokosa.

Gol Farfana iz 87. minuta pogledajte u nastavku.

Lokosi su ostali na čelu tabele, sa šest bodova više od najbližeg pratioca Zenita.

Ekipa iz Sankt Petersburga je danas slavila na svom terenu protiv Urala sa 2:1 (1:1).

Gosti su poveli autogolom Mamane u šestom minutu, da bi u 31. istom merom uzvratio Portnjagin.

Odluku je u 77. minutu doneo Kokorin.

Branislav Ivanović proveo je svih 90 minuta na terenu u dresu Zenita.

U matine terminu je i Dinamo iz Moskve slavio na svom terenu, bili su bolji od Rostova sa 2:0 (0:0), golovima Bećiraja i Tašaeva