''Rosoneri'' ređali pobede, srušili i Juve, a onda su naišli na SRPSKI TANDEM!

• 25. oktobar 2016.

• 22:39

Poraz zahuktalog Milana u prvoj utakmici 10. kola Serije A, a u režiji bivših fudbalera Partizana, odnosno Crvene zvezde - Nikole Ninkovića, odnosno Darka Lazovića!

Sve ono dobro što su uradili u prošlom kolu protiv Juventusa, kada su aktuelnog šampiona savladali na ''San Siru'' sa 1:0, fudbaleri Milana večeras su ''prosuli'' u Đenovi.

Domaći tim je slavio rezultatom 3:0, a naši internacionalci Nikola Ninković i Darko Lazović odigrali su svoju najupečatljiviju utakmicu od dolaska u Seriju A!

Bolji početak večerašnjeg meča popularni Džigi nije mogao ni da zamisli. Igrao se 11. minut meča, Rinkon je odlično centrirao sa desne strane, a Ninković još bolje ispratio centaršut i udarcem glavom savladao Donarumu - 1:0!

Taj pogodak možete da vidite OVDE.

Minimalnim vođstvom Đenove ušlo se i u drugo poluvreme, a posle deset minuta igre u nastavku, Milan ostaje sa fudbalerom manbje na terenu, zbog isključenja Pelote.

Minut pre toga, Ninkovića je u domaćem timu zamenio Darko Lazović i upravo je on osigurao trijumf Đenove u večerašnjem meču!

Učinio je to u 80. minutu susreta, kada je probio po desnoj strani, a onda oštro šutirao po zemlji, da bi tu loptu u gol Milana sproveo fudbaler gostiju Kucka, u pokušaju da otkloni opasnost - 2:0!

U prilogu je taj pogodak.

A da trijumf Đenove bude još ubedljiviji, pobrinuo se Pavoleti šest minuta kasnije, za konačnih 3:0!

Đenovljanima je ovo četvrti trijumf od početka sezone, sada imaju 15 bodova, četiri manje od večerašnjeg rivala, ali i jedan meč manje.