Ronaldo je kralj Madrida!

• Autor: Boris Jovanović

• 09. novembar 2013.

• 17:56

Portugalac nastavio fantastičnu seriju, nova tri gola, Sosijed potopljen sa 5:0. Baski u prvom poluvremenu kao da nisu ni izašli na teren.

U prvom delu poker u mreži Brava. Već u 12. minutu gosti su kapitulirali, Benzema je asistent, Ronaldo otvara seriju, 1:0.

Pet minuta kasnije, Kristijano vraća uslugu, smrtonosna kontra, 2:0 za Real.

Injigo Martinez je u 25. minutu igrao rukom, penal, ponovo Ronaldo 3:0, meč je rešen.

Do odmora i četvrta lopta u mreži nesrećnih gostiju, Bejl je prvo promašio dobru priliku, a onda nekoliko minuta kasnije omogućio Kediri da se upiše u strelce, 4:0. Još je Sosijedad i dobro prošao.

U drugom delu, Madriđani su spustili nogu sa gasa, Grizman je lepim golom smanjio na 4:1, ali sve što može Francuz, CR7 može bolje. Sjajan šut, neuhvatljiv za Brava, 5:1, novi het trik Ronalda i ubedljiva pobeda Reala koji je sigurno očekivao jači otpor gostiju.

Sve golove sa ovog meča možete pogledati OVDE.