subota 16.09.2017.
22:37

Na "Olimpiku" ekipa Rome je uspela da savlada Veronu ubedljivim rezultatom.

EPA/ANGELO CARCONI

Nije mnogo falilo da se prekine utakmica Rome i Verone u prvom poluvremenu zbog velikog nevremena i kiše koja je padala veoma jako, ali je sudija Paireto dozvolio da se meč odigra.

U takvim uslovima, posebno tokom prvog dela igre, Roma je uspela da slavi sa 3:0 (2:0), a rezultat je mogao da bude i ubedljiviji.

Roma je povela nakon kontre, El Šaravi je uposlio na vreme Naingolana koji lagano vara golmana Verone za 1:0 u 22. minutu.

U 34. minutu već je bilo 2:0, strelac je bio Edin Džeko koji je nakon asistencije Florencija glavom prevario Nikolasa, da bi isti igrač na asistenciju Kolarova uspeo da postigne novi gol čime je postavio konačan rezultat.

Na drugoj strani je Pacini uspeo da postigne jedan gol, ali je on poništen zbog ofsajda.

Aleksandar Kolarov je bio sjajan danas, imao je par veoma dobrih prodora po levoj strani i dobrih dodavanja nakon kojih je stvoreno nekoliko dobrih prilika za Romu.