Rođendanac Bane poništio prednost Seltika!

četvrtak 22.02.2018.
19:21

Kapiten reprezentacije Srbije anulirao prednost Seltika nakon samo osam minuta igre u revanšu koji se igra u Sankt Petersburgu.

Epa/Javier Etxezarreta

U danu kada slavi 34. rođendan Branislav Ivanović je počastio sebe i svoj tim jako važnim golom.

Nakon samo osam minuta igre u revanšu šesnaestine finala Lige Evrope između Zenita i Seltika srpski internacionalac pogodio je protivničku mrežu.

Bane je glavom šutirao nakon kornera i zakucao loptu u gol Seltika čime je anulirao prednost škotskog šampiona.

Bio je ovo četvrti gol Branislava Ivanovića od dolaska u Zenit, a treći u tekućoj sezoni Lige Evrope. Pre Seltika "pelcovao" je Vardar i Real Sosijedad.

Pogodak kapitena reprezentacije Srbije pogledajte OVDE!

Seltik je u prvoj utakmici slavio rezultatom 1:0 tako da je Zenit u ranoj fazi meč poništio taj zaostatak i sada se igra "od nule".