Vratio se Arjen Roben da odigra još malo za svoj Groningen, iz kojeg je 2002. prešao u PSV Ajndhoven, ali nije imao sreće.

Sve se lepo poklopilo, Groningen je danas ugostio baš PSV, ali je legendarni Holanđanin morao da zatraži izmenu zbog povrede mišića na isteku pola sata igre.

Prethodno su malobrojni navijači, kojima je u Holandiji dozvoljen ulazak na stadione u smanjenom broju, raširili veliki transparent posvećen Robenu, ali je povreda pokvarila sve.

Za sada nije poznato koliko je povreda ozbiljna, delovalo je da je to ona od njegovih zbog kojih je često tokom karijere morao da pauzira, samo što je sada već u godinama.

Po Robenovom izlasku, PSV je poveo golom Gakpoa i rezultatom 0:1 timovi su otišli na poluvreme.

Groningen je uspeo da izjednači golom Suslova u 53. minutu, ali je već u 57. Malen doneo novu prednost gostima.

Malen je imao šansu u 83. minutu da pogodi i iz penala, ali je bio neprecizan, međutim, u 87. Gakpo je potvrdio pobedi PSV Ajndhovena.

Nadamo se da će se Roben uskoro oporaviti i da ćemo uživati u njegovim majstorijama još malo...