Rivali ne biraju sredstva da zaustave Mbapea, pogledajte šta je sinoć uradio Kulibali!

četvrtak 25.10.2018.
11:10

Cilj opravdava sredstva, rekao bi Makijaveli, a Napolitanci se sigurno vode tim principom svog sunarodnika.

Epa/Peter Powell

U veoma uzbudljivoj utakmici na Parku prinčeva, Pari Sen Žermen i Napoli su odigrali nerešno, bilo je 2:2.

Golova i akcija na pretek, Italijani su mogli i do pobede, ali je Anhel Di Marija pogodio u 93. minutu i tako sačuvao svoj tim od poraza.

Međutim, jedan kadar 75. minuta je mnogima zapao za oko i on tačno pokazuje koliko je teško čuvati najboljeg mladog fudbalera sveta Kilijana Mbapea.

Krenuo je Francuz u dribling protiv dvojice čuvara, prvi do njega bio je Mario Rui kojem je "pomogao" štoper Napolitanaca Kulibali.

Senegalac je u jednom trenutku odgurnuo svog saigrača ka Francuzu kako bi ga brže ispratio, a sve se dobro završilo po ekipu Karla Anćelotija u tom napadu.