Rezultat u Talinu po ukusu trenera Radničkog (POLUVREME)

18:56

Nakon 45 minuta nema golova u Estoniji.

Beta/Branislav Božić/Ds

Fudbaleri niškog Radničkog počeli su svoje kvalifikacije za Ligu Evrope.

Danas su se u prvom kolu sastali sa ekipom Flore, a nakon prvog poluvremena utakmice u Talinu rezultat je 0:0.

Nakon početnog ispitivanja snaga, Radnički je uspostavio kontrolu igre, ali nije uspeo da stvori ozbiljniju šansu pred golom rivala.

Pozajmljeni fudbaleri Zvezde Meleg i Jirka su bili među agilnijima, Slovak je oprobao i svoj udarac iz daljine, ali nije ozbiljnije ugrozio golmana Flore Igonena.

Nakon 40 minuta igre videli smo i prvi žuti karton, zaradio ga je Đorđević iz Radničkog, nakon što je neprimereno sprečio kontranapad domaćina.

Na kraju nije bilo golova u prvom poluvremenu, trener Radničkog Simo Krunić je pre početka utakmice izjavio da bi remi bio dobar rezultat, izgleda da se stvari odvijaju po planu.

Sastavi

Radnički Niš: N. Petrović, Đorđević, Ostojić, Todorovski, Đorđević, Bondarenko, Meleg, Noma, Jirka, Tomić, Bojović

Flora: Igonen, Kusk, Kreida, Livak, Ainsalu, Miler, Vasilljev, Kams, Purg, Jarvelaid, Sorga