Revija golova na 'Pishuanu', pet komada za pola sata igre!

Autor: Boban Filipović
subota 08.04.2017.
19:23

Izuzetno zanimljivu utakmici igraju Sevilja i Deportivo La Korunja u glavnom gradu Andaluzije.

EPA/Rafa Alcaide

Samo što je počela utakmica Stevan Jovetić je doveo domaći tim u vođstvo. U 55. sekundi gosti su kapiturlirali, pošto je Pujo zatresao mrežu iz neposredne blizine na dodavanje N'Zonzija.

Međutim, samo tri minuta kasniej gosti iz Galciji poravnavaju na 1:1, Gael Kakuta je dao gol protiv kluba čije je bioje branio prošle sezone. Podotku je prethodio sjajan dribling Francuza.

Ipak, Sevilja ponovo vodi već u 9. minutu, Sarabija je bio strelac.

U narednih 15-ak minuta zatišje, a onda Kakuta baca magiju. Perfektno je izveo slobodnjak, narodnski rečeno "ubio pauka", lopta je završila u rašljama.

No, egal je bio na snazi samo minut duže nego prethodni. Igrao se 31. minut kada je Korea na asistenciju Eskudera doneo treće vođstvo Andalužanima.

Do odlaska na veliki odmor nije više bilo promena, na poluvremenu je rezultat 3:2.