17:22

Videoton je i dalje na deobi prvog mesta nakon 15. kola mađarskog prvenstva.

EPA-EFE/Szilard Koszticsak

Ekipa Videotona je nastavila da igra po sistemu bod na strani, tri kod kuće.

Oni su danas bez ikakvih problema slavili protiv ekipe Mezokovešd sa 4:0, ekipe koja je na poslednjem mestu ovog prvenstva nakon 15 odigranih kola.

Blistali su srpski fudbaleri.

Danko Lazović i Marko Šćepović su i danas postizali golove, njih dvojica su postigla ukupno tri gola u pobedi od 4:0.

Lazović je postigao gol u 7. minutu za 1:0, Henti je povisio na 2:0 golom u 16. minutu, da bi Šćepović rešio sve dileme u 36. minutu meča.

Konačan rezultat postavlja Danko Lazović u 66. minutu meča.

Lazović je na deobi drugog mesta na listi strelaca sa 8 postignutih golova ove sezone, dok je Marko Šćepović postigao 6 golova u sezoni.