• 07. februar 2016.

• 16:41

Odigran je premijerni nedeljni meč 25. kola Lige 1.

Na stadionu 'Pjer Maroj', koplja su ukrstila dva kluba koji ove sezone igraju ispod svih očekivanja.

Ekipa Lila je, nakon perioda loših rezultata, nastavila dobar niz, i na već na 4 mečeva ne zna za poraz.

Sa druge strane, ekipe Rena je nakon dva vezana poraza u šampionatu, izborila nerešen rezultat.

Lil je ispustio šansu da osvoji sva tri boda protiv ekipe Rena, rezultat na kraju meča bio je 1-1.

Domaći tim, koji sa klupe predvodi Fredrik Antoneti, povela je u 42. minutu, pogotkom Edera.

Ipak, u 70. minutu, fudbaler Lila, Sofijan Bufal je dobio drugi žuti karton, i ostavio svoje drugove na cedilu.

Domaći tim je odolevao do samog kraja, brojčano nadmoćnom protivniku, ali su ipak poklekli u odsudnim momentima.

Igrao se 90. minut, kada je Osman Dembele sa 'bele tačke' uspeo da postigne izjednačujuć pogodak, i pomogne svom timu da odnese vredan bod na 'Roazon Park'.