• Autor: Vladimir Stojanović

• 18. mart 2016.

• 23:10

Baš bruka nekadašnjeg evropskog šampiona...

Posle dvadesetak minuta bilo je 3:0, gosti iz Bretanje su izbušili mrežu Stiva Mandande.

Golove su postigli zaboravljeni Gurkuf, Dianje i sjajni Dembele koga prati Barselona. Tada je posle 0:3 izbila tuča na tribinama, nezadovoljni navijači su se sukobili sa policijom, videli smo ružne scene na stadionu u Marseju.

Tovin je ipak postigao pogodak za nadu, a mnogi na "Velodromu" su poverovali u preokret kada je Rolando u 50. minutu smanjio prednost gostiju na 3:2.

To kao da je razljutilo Ren, Gurkuf drugim golom i Sio su na kraju postavili konačnih 5:2, prava mera za beznadežnog domaćina.

Ren je sjajnom pobedom skočio na treće mesto, sada su ispred Nice koja bi eventualnom pobedom nad Gazelek Ažaksjom ponovo skočila na poziciju koja garantuje kvalifikacije za Ligu šampiona.