nedelja 29.10.2017.
16:22

Remi za siguran ostanak na sredini tabele.

Epa/Tim Keeton

Fudbaleri Brajtona i Sautemptona remizirali su rezultatom 1:1 (0:1) u 10. kolu Premijer lige.

Sautempton je poveo već u sedmom minutu, kada je Dejvis pokupio odbijenu loptu glavom posle odlično izvedenog slobodnog udarca Varda Prausa i rezultatom 0:1 otišlo se na odmor.

Domaći se nisu predavali i do izjednačenja su došli u 52. minutu. Sjajni Gros je i ovaj put asistent za Mareja koji je glavom savladao Forstera.

Do kraja meča, Sautempton je imao veliku šansu da dođe do pobede, ali je propustio Manolo Gabijadini.

U finišu, menadžeri su pokušali izmenama da promene ritam utakmice u svoju korist, ali promene rezultata nije bilo.

Srpski fudbaler Dušan Tadić odigrao je 84. minutu, a onda ga je zamenio Šejn Long.

Ovim remijem, obe ekipe ostale su u sigurnom delu tabele, tačnije tačno u sredini, Soton ima 13 bodova, a Brajton jedan manje.