Remi Intera i Šalkea

petak 21.07.2017.
15:54

U Gvanžuu je odigran meč između Šalkea i Intera, a na kraju nije bilo pobednika - 1:1.

EPA/MATTEO BAZZI

Inter i Šalke su ukrstili koplja u meču koji je igran u Gvanžuu, a na kraju nije bilo pobednika.

Gledali smo izjednačenu utakmicu, prvo je Kaliđuri doveo do prednosti ekipu Šalkea, igrao se 59. minut utakmice kada je prevario defanzivca Intera i doveo svoju ekipu do gola.

Samo 13 minuta kasnije Inter je stigao do izjednačenja. Muriljo, fudbaler koji je ušao u igru tri minuta pre gola, sjajno je prebacio loptu na levu nogu, opalio i poslao loptu u nebranjeni deo mreže.

Igrao je danas Matija Nastasić sve do 78. minuta meča.

11 Komentara

FAUWEBUBA
Saturday, 22.07.2017
20:19

Najaci ste sa ovom slikom kineskih navijaca koji su culi da postoji nekakav inter u evropi pa ajd eto da navijamo za njega :D bravo redakcija :D

INTERnacionalist
Friday, 21.07.2017
20:28

..ja koliko sam mogao vidjet Salke je imai jednu sansu koja je isla preko Nagatoma naravno iz koje su dali gol,a da je Inter mogao bar 3 komada..

Samo Inter
19:01

Čuj ti njih, izjednačenu?? 😂nPa Inter ih je razbio tokom cele utakmice, ovi imali jedinu šansu iz koje postigli gol. nZnam da pokušavate da obezvredite sve što Inter uradi ali nemojte bas ovakvi da budete. Mislim da je odlična sezona pred Interom. Spaleti izvodi mešan sastav jer želi da vidi ko koliko pruža i na koga može da računa.

TrumbaZIZU
17:22

Ma od Intera nazalost ni ove sezone nece bit nista, opet kazem nazalost...

amigo999
16:55

Nagatoma i Kandrevu pod hitno treba menjati...A onda Dambrosija i mozda i Perisica...Bokovi su uzasni...

16:51

..pitao bih redakciju kako je odigrao Barbosa (posto se samo o njemu pise u negativnom kontekstu)

FAUWEBUBA
20:21

A kako moze da odigra Barbosa, zar nisi cuo da je dao het trik? ? :D ipak je on gabiGOL, a od sledece sezone mozda i gabiPANKINA :D

The Truth
16:21

Ovaj Salke je dobar tim,ali ako i u ligi budu gubili bodove od ovako prosecnih timova,ne pise im se dobro.

The_Matrix
16:17

Ne bih bas rekao da je bila ujednacena,Inter bio drasticno bolji tim.Nekoliko odlicnih intervencija golmana Salkea,a Naldo je klizecim spasavao prazan gol.Jos brdo dobrih sansi je Inter propustio,Salke iskoristio svoju jedinu