Remi "Čekićara", Arnautović hvata zalet

subota 21.07.2018.
19:37

Vest Hem na trećoj pripremnoj utakmici nije uspeo da dođe do trijumfa, ali Pelegrinija može da raduje forma Srbina sa austrijskim pasošem.

EPA-EFE/WILL OLIVER

Vest Hem je remizirao sa Prestonom u okviru priprema za nastupajuću sezonu, bilo je 2:2 (1:2).

Poveli su "Čekićari" u šestom minutu, strelac je bio Marko Arnautović.

U 40. minutu Preston poravnava, strelac je bio Klark, ali samo pet minuta kasnije Arnautović postiže još jedan gol, ovoga puta na fantastičan način.

Prihvatio je loptu od Jarmolenka, sjajno se okrenuo u kaznenom prostoru rivala i matirao golmana protivničke ekipe vrlo efektnim udarcem.

U drugom poluvremenu Preston dolazi do novog izjednačenja, ovoga puta konačan rezultat postavlja Bodin.

Vest Hem: Adrijan, Arnautović, I. Diop, Frederiks, Masuaku, Nobl, Obijang, Rajs, Snodgras, Vilšir, Jarmolenko