''Redsi'' vode, Aleksander-Arnold oduševio Evropu, već mu procenjuju vrednost!

utorak 15.08.2017.
21:36

Liverpul vodi posle prvog poluvremena u Hofenhajmu, a mladi Aleksander Arnold impresionirao je svojom majstorijom.

EPA/PETER POWELL

Kakav debi Trenta Aleksander-Arnolda na evropskoj sceni u dresu Liverpula!

Ovaj momak, koji će u oktobru napuniti 19 godina u 35. minutu perfektno je izveo slobodan udarac i doneo prednost ekipi Jirgena Klopa - 0:1.

Zaista prelep gol ovog momka, na čiju adresu sa svih strana večeras stižu hvalospevi, pa i poređenja sa Mbapeom, koji je obeležio proteklu sezonu u dresu Monaka.

U prilogu su neke od reakcija, a prethodno je Kramarić očajno izveo penal za Hofenhajm koji je odbranio Minjole.

-- -- --
--

14 Komentara

Realan tip
Tuesday, 15.08.2017
22:50

Odlican je bio kod gola Hofenhajma, kao da mase familiji kad ide na studije u Beograd iz Pirota.

Liverpul Crna Gora
23:33

Nevjerovatno...mlad je, ali je ono tragicna reakcija.

Realan tip
Wednesday, 16.08.2017
01:02

Iskreno, nemam nista protiv momka, ali utakmica nije ni zavrsila, udjem na sportske, tri vijesti o njemu i ljudi ga velicaju kao da je Roberto Carlos. A reakcija kod gola Hofenhajme sramna, mlatara rukama kao da je na rekreaciji umjesto da bar malo pokusa da osujeti igraca u pokusaju da sutne.

ADIS-M-UNTD
22:37

Hahahha ovog hofenhajma bi bunrly deklasiro...to je ta bajern liga .bajern prvak ostali tu da se bore za ostale pozicije...zato bajerne proce jos dugo dugo dok ne osvoji LS jer nemaju jakih utakmica u ligi jednostavno kad ih gledam koda igraju rekreativno...bundes liga je trenutno 4 liga jer sa psg monakom i lyonom i francuska je mnogo zanimljivija od bundes lige i jaca. E cekamo jos lajpcig sta ce pokazati u grupnoj fazi.. pa ovo liverpul sa pola snage igra a na enfildu ce ih unistiti noseni navijacima.

22:08

300 miliona jer je dao jedan gol iz slobodnog

21:48

Vrednost mu je nakon onog slobodnjaka 100 miliona

Adnan
21:45

Hofenhajm je imao svoje sanse,ali jos uvijek nije zreo za LŠ.Liverpul bi ovo morao zavrsiti jos veceras.

Selle
22:16

Rjesili bi oni ovo da im najskuplje pojacanje Salah ne zna da hoda na desnoj nozi a kamo li da osuta loptu, Mane strasan igrac , nedavno sam ga kritikovo ali je odlican to stoji. Salah nista vise sem obicnog trkaca.