Realovo buđenje protiv ''fenjeraša''

sreda 02.03.2016.
22:52

Posle dva vezana neuspeha u Primeri, madridski Real večeras je uspeo da trijumfuje na gostovanju poslednjeplasiranoj ekipi Levantea.

Beta/AP Photo/Alberto Saiz

Porazom od gradskog rivala Atletika u prošlom kolu, Real se po mišljenju mnogih oprostio od  borbe za titulu.

Ipak, kraljevski klub je večeras u 27. kolu opravdao ulogu favorita u duelu sa Levanteom i na kraju slavio sa 3:1.

Na vodeći gol Reala čekalo se 34 minuta, kada su domaći skrivili jedanaesterac, a sa bele tačke precizan je bio Kristijano Ronaldo - 0:1.

Samo četiri minuta kasnije, prednost Madriđana je duplirana, ali uz mnogo sreće. Loptu je na dvadesetak metara prihvatio Borha Majoral, snažno je šutirao u donji desni ugao, a lopta se od stative odbila u noge golmana Marina i završila u mreži - 0:2.

Nije se slavlje fudbalera Reala ni završilo, a domaćin je već uzvratio pogotkom ejversona u 39. minutu i rezultatom 1:2 ušlo se u nastavak meča.

Real je uspešno održavao minimalnu prednost, a trijumf je u nadoknadi vremena potvrdio Isko, desetak minuta pošto je na terenu zamenio Hamesa Rodrigeza.

Akcija Reala tekla je po desnoj strani, na kraju odlična povratna lopta Ronalda za Iska, koji iz ''srca'' šestaesterca šalje loptu u mrežu, za konačnih 1:3.

Golovi OVDE.

16 Komentara

Thursday, 03.03.2016
10:47

Nista tamo nije bilo dobro, nikako budjenje. Majoral, ima potencijala, steta sto je onaj sut bio autogol. Isko isto gol, dobro je to. Levante ne sme da da gol, Real Madridu jednostavno. Navas odlican golman, ne bih ga menjao nizasta trentno. Penal diskutabilan po meni, imalo elemenata, ali mozda i prestrogo.

BarcaFan
07:58

Cuj budjenje Reala i to protiv Levantea! Roni je skocio kao da je osvojio L.S i to sa bele tacke, pa on je taj koji omalozava svoje saigrace jer po njemu niko ne zna da da gol sa bele tacke sam njega, aman to je samo opet jedan dokaz u nizu da njega interesuje samo licna statistika a tim je nebitan.

Penaldo Simuladore
01:11

Kakav gol i kakva proslava. :D A? Šta kažete? Kakva magija... :D

Mario Götze - Return
00:46

Roni koja lakoca, svaka cast doktore, gledam Real samo da bih docekao da on izvede penal da uzivam u njegovom umecu sa kreca...

Dalinho
01:38

I ja sam uzivao u pobedi Majnca nad Bajernom vrlo lagano.

23:57

Bajern je na +5, a Real koliko mi se cini je 3 u Spaniji...

14:30

A mi Dalibore sa 'nestrpljenjem' ocekujemo sa kojeg od tvojih 150 profila ces odgovoriti... :D

S-I-M-K-E_
00:29

A pogledajte na ovoj slici kako slavi gol kao da je finale Lige Sampiona a Real zaostaje 12 bodova za Barselonom,ovo je jos jedan dokaz da mu je licna statistika najbitnija,njega apsolutno ne zanima tim.

23:58

Doktor sa kreca, kada bi Roni dao gol u finalu SP, mislim da bi se slogirao...

Делија_момак
00:26

Хахахаххаха са пенала. Па стварно, ово је постало смешно.

El Capitan
00:09

Bravo za Borhu, nadam se da je ovo jedan od mnogih u bijelom dresu. Prvih 30 minuta za zaborav, kasnije su stabilizovali igru poslije prvog gola. Šta reći za Navasa, momak ostavlja srce na golu, brani maestralno. Onaj pas Hamesa za Ronalda me je podsjetio na prošlu sezonu i gol protiv Liverpula. Što se tiče lige Barselona je već osvojila pa ostaje Liga Šampiona da se nešto još pokuša. Hala Madrid!

LuisSuarezFB
00:07

Slab Real. Nije imao dovoljno igraca ali vratio se Pepe. Bice spremni i Ramos i Carvajal. Bejl se vratio. Steta sto gol nije pripisan Majoralu ali lep sut. Ronaldo jeste Ronaldo kao takva pojava ali previse burno proslavlja golove. Pogotovo ovaj penal protiv Levantea, Imao je neke suteve, asistenciju. Nije toliko dobro ali solidno. James uzas. Sem onog centarsuta prema Ronaldu i onaj sat nista. Mogu bolje

NIKE
00:02

Dere Real ove fenjeraše, mislim da im je sreća što je Roma očajna, inače Zidan bi već bio na produženom ljetovanju kao i Benitez. CR bilda gol razliku, ima da prešiša samog sebe :D Esad je ljudi bio donekle upravu, Neymar sad izgleda kao 3 puta bolji od njega, bar meni.

LuckyStrike
00:01

Nije njima zvonio alarm na vreme... kasno su se probudili...

barça mes que un clu
Wednesday, 02.03.2016
23:54

Kakvo crno budjenje. ne mogu da daju gol pola sata, i odma im se penal sudi.

S-I-M-K-E_
23:54

Mislio sam da se Ronaldo zasitio i smirio sto se tice penala ali evo,nije dugo trajalo,i dalje je prevelika ljubav izmedju njega i bijele tacke.