nedelja 09.02.2020.
16:50

Madriđani gubili, ali su ipak na odmor otišli sa viškom golova.

EPA-EFE/Ballesteros

Fudbaleri madridskog Reala gostuju ekipi Osasune u 23. kolu španske Primere, a nakon 45 minuta igre vode sa 2:1.

Luka Jović je ponovo ostao na klupi, ovoga puta se u startnih 11 našao i Geret Bejl, postave pogledajte u prilogu.

Domaćin je poveo u 14. minutu, centaršut Rubena Garsije iz kornera, njegov prezimenjak Unaj se odlično bacio i glavom zatreseo mrežu Tiba Kurtoe za 1:0.

Ipak, to nije pokolebalo favorizovane goste, koji u 33. minutu dolaze do izjednačenja, Bejl je loše zahvatio loptu u kaznenom prostoru rivala, ona je nekako stigla do Iska, koji sa par metara lako trese mrežu Osasune, 1:1.

Samo pet minuta kasnije, centaršut Modrića iz kornera, Kazemiro udara loptu glavom, ona odlazi ka Ramosu, koji se sa par metara samo poklonio i sproveo loptu u mrežu rivala, preokret na "El Sadaru".

Do odlaska na odmor nije bilo promene rezultata, Real je sa golom viška otišao na pauzu.