Real za tri minuta "prosuo mleko"

nedelja 18.02.2018.
21:37

Fudbaleri Reala prvi su postigli gol na "Benito Viljamarinu", ali ih je onda domaćin šokirao.

EPA-EFE/KAI FOERSTERLING

Madriđani u okviru 24. kola gostuju ekipi Real Betisa, koja ih je u prvom delu sezone savladala na "Santijago Bernabeu" sa 0:1.

Nakon 45 minuta igre u Sevilje, Andalužani vode, iako je Real prvi zatresao mrežu.

Poveli su "Los Blankosi" u 11. minutu, strelac je bio Marko Asensio.

Ali usledio je jak pritisak Betisa, koji se domaćinu isplatio u 34. minutu, nakon centaršuta Hoakina najbolji u skoku bio je Mandi, koji glavom trese mrežu Madriđana za 1:1.

Samo tri minuta kasnije, kontra Betisa, Žunior izbija sam pred navasa, Kostarikanac brani njegov udarac ali lopta dolazi do defanzivca Reala Nača, koji nespretno smešta loptu u svoju mrežu.

Do kraja prvog dela igre nije bilo promene rezultata, Real je u zaostatku nakon 45 minuta igre na "Benito Viljamarinu".