Real stigao Atletiko!

• Autor: Boris Jovanović

• 26. april 2014.

• 21:58

Rutinska pobeda Los Blankosa protiv Osasune, 4:0 uz dva gola Kristijana Ronalda. Atletiko u nedelju pod pritiskom na "Mestalji".

Kristijano Ronaldo je brzo pokazao gostima iz Pamplone da nemaju šta da traže na ovom gostovanju. Igrao se šesti minut, neodbranjiv udarac Portugalca, Andres Fernandes nemoćan.

Nakon toga su gosti pripretili preko Oriola, Cehuda i Armenterosa, ali nisu uspeli da savladaju Dijega Lopeza.

Ronaldo im je presudio, u 51. minutu novi projektil, 30. gol za najboljeg igrača sveta u šampionatu.

Posle toga je sve bilo gotovo, Ramos se poklonio za 3:0, da bi Dani Karvahal posle asistencije Iska postavio konačnih 4:0.

Real je stigao Atletiko, ali komšije imaju meč manje, sutrašnji duel protiv Valensije na "Mestalji".

U prva dva današnja meča, Saul, Larivej i Fernandez su "Pčelicama" iz Raja doneli pobedu protiv Granade u Andaluziji, dok je Hetafe golom Kolunge došao do zlatnih bodova u duelu sa Malagom. Pobeda Madriđana znači da je Betis matematički ispao, bez obzira na rezultat večerašnje utakmice sa Sosijedadom.

Golove sa "Bernabeu" možete videti ovde.