Real se vratio u meč, Ronaldo produžio nadu Juventusu! (POLUVREME)

• Autor: Ivan Cvetković

• 07. avgust 2020.

• 21:50

Lion i dalje blizu prolaska, očekuje nas uzbudljivo drugo poluvreme.

Posle prvih 45 minuta na dva meča osmine finala Lige šampiona videli smo do sada četiri pogotka.

U Mančesteru je 1:1, Siti je poveo već u devetom minutu nakon neverovatne greške Varana koju je lako iskoristio Rahim Sterling.

Imala je ekipa Pepa Gvardiole još nekoliko pokušaja, ali je Real ipak uspeo da se vrati u meč kada je u 28. minutu Karim Benzema doneo izjednačenje svom timu na asistenciju Rodriga.

Lion je protiv Juventusa blizu prolaska u narednu rundu pošto je u Torinu trenutno takođe 1:1.

Betankur je napravio penal u 10. minutu meča, da bi dva minuta kasnije Memfis Depaj "panjenkom" savladao Šćešnog i doveo svoj tim u sjajnu situaciju.

Sredinom poluvremena Bernardeski se serijom driblinga umalo nije ušetao u gol, ali je njegov pokušaj sprečio Marselo.

Usledio je još jedan penal, Depaj je u živom zidu igrao rukom, pa je Cvajer pokazao na belu tačku.

Siguran sa nje bio je Kristijano Ronaldo u 43. minutu.

Realu je potreban još jedan gol kako bi anulirao zaostatak, Juve mora postići još dva kako bi prošao dalje, pa nema sumnje da nas očekuje još mnogo uzbuđenja.