• Autor: Milovan Longinov

• 24. februar 2018.

• 18:10

Madriđani se bude.

Fudbaleri Real Madrida deklasirali su ekipu Alavesa rezultatom 4:0 (2:0) u 24. kolu Lige Primere.

Ponovo je proradio trio BBC, Ronaldo je dao dva gola, Benzema je imao dve asistencije i gol, dok je Bejl jednom zatresao mrežu.

Real Madrid je od samog starta krenuo silovito, ali je poveo tek u finišu prvog poluvremena, kada je Ronaldo naleteo na povratnu Karija Benzeme.

Na startu drugog poluvremena, u 46. minutu Benzema asistira za Bejla za 2:0, a potom Ronaldo u 61. povećava na nedostižnih 3:0.

U 89. minutu, Bejl je oboren u šesnaestercu, Ronaldo je odlučio da preda loptu Benzemi koji sa bele tačke postavlja konačnih 4:0.

Zanimljivo, ovo je bio prvi meč još od aprila 2016. godine da i Ronaldo i Bejl i Benzema postignu barem po gol, na jednom meču, tada su to uradili Hetafeu.

Real je prišao Barseloni na 11, a Atletiku na četiri boda, tako da će biti još ovde borbe.