sreda 31.10.2018.
21:47

Nije se postavljalo pitanje da li će Real Madrid pobediti u meču protiv Melilje.

EPA-EFE/Juanjo Martin

Melilja je trećeligaš, danas su u prvoj utakmici dočekali posrnuli Real Madrid, možda su malo stidljivo priželjkivali veliko iznenađenje, ali je razlika u kvalitetu bila i više nego očigledna.

Real Madrid je golovima Benzeme, Asensija, Odriozole i Gonzalesa slavio sa 0:4 (0:2).

Gosti koje je predvodio Santjago Solari su igrali sa par proverenih igrača poput Vaskeza, Benzeme, Ramosa, Asensija, Navasa, a šansu su dobili i igrači koji nisu previše igrali u dosadašnjem delu sezone poput Sebaljosa, Odriozole, Ljorentea, Viniciusa, Reguljona, Sančeza.

Ovo je bio prvi meč Santjaga Solarija na klupi Real Madrida kao prvog trenera nakon odlaska Đulena Lopetegija pre dva dana.