subota 03.03.2018.
13:46

Važan povratak.

EPA-EFE/RODRIGO JIMENEZ

Fudbaleri Real Madrida danas dočekuju Hetafe, ali mislima su već u Parizu i revanšu osmine finala Lige šampiona.

Zinedin Zidan najverovatnije neće moći da računa na Luku Modrića i Tonija Krosa u revanšu, ali je zato Marselo potpuno spreman.

Brazilac je pre dve nedelje doživeo povredu, bio je pod velikim znakom pitanja za Pariz, ali danas će konkurisati za sastav i sigurno će biti starter i na Parku prinčeva.

Real danas od 20.45 dočekuje Hetafe, a na Parku prinčeva gostuje u utorak u isto vreme.

11 Komentara

Saturday, 03.03.2018
16:08

Vratio se Marselo da individualnim ucinkom vadi celavcu prosek iz taktike.

Jedan je CR7
15:48

Dobraaaaa..... vest nema sta! Marcelo bonbona! Utakmica u Parizu ce biti napeta, stresna i neizvesna! Ali.... ne i za mene, jer ja znam da ce Masina zabit 3 komada i tu stres prestaje da postoji! CR7

El Clásico
15:22

Nema šanse, Real će da ispadne. :(

Di Stéfano
15:49

Da si pravi navijac,ne bi pisao ovo.Real vodi 3:1 posle prve utakmice,oni nemaju Nejmara.Zasto mislis da ce da ispadne?

18:56

Bolje da ispadnu i dodje normalan trener nego da forme igraca vadecelavca od otkaza pritom taktika nam je daj gol i brani se, kako do gola nijedan igrac ne zna, na poluvremenu finale LS taktike dogovaraju igraci a svemocni mag niti rec o taktici haha

18:56

Roj Kin 16
15:17

Nevezano za vijest, zna li neko ko prenosi boks Vajlder vs Ortiz?

16:07

Sumnjam da ce iko odavde, strim na netu je jedino sigurno resenje...

Mad Max
15:00

У Паризу -Навас, Рамос, Варан, Марсело, Карвахал, Каземиро, Ковачић, Иско, Васкез, Бејл и Роналдо. 4-2-3-1.

El Clásico leyendas
15:31

nikako. 4-2-3-1 formacija ne odgovara igracima vec iskljucivo klasicna 4-4-2 ili 4-3-1-2 , a Ancelotijevska formacija sa BBC je rizicna za velike i stresne utakmice

halamadrid92
16:18

Ja mislim da ce u Parizu Real poceti u formaciji 4-4-2 sa Vasquezom-Casemiro-Kovacic-Bale u veznom redu, i napred Ronaldo i Benz, a odbrana se zna.