Razgoropadio se Danijel Aleksić!

Autor: Boban Filipović
nedelja 19.07.2015.
18:05

Jedan od najtalentovanijih sprskih napadača u novijoj fudbalskoj istoriji obeležio prvo kolo švajcarske Superlige.

fcsg.ch
fcsg.ch

Sent Galen je na premijeri takmičerske sezone ugostio Lugano, Danijel Aleksić nije bio u startnoj postavi, dobio je priliku u podlsnjih 25 minuta utakmice pri rezulatu 0:0 i iskoristio je na najbolji mogući način.

Bivši napadač novosadske Vojvodine je u intervalu od 78-og i 82-og minuta meča postigao dva gola i tako doneo pobedu svom timu od 2:0.

Ipak, valja istaći da su gosti dva minuta pre vodećeg gola Sent Galena ostali sa igračem manje na terenu zbog crvenog kartona Josipovića, ali taj detalj nikakao neće uticati da Danijel Aleksić ponese titulu junaka utakmice.

Srbin je na čelu liste strelaca švajcarske Superlige nakon prvog kola sa dva postignuta gola.