petak 09.08.2019.
21:48

"Kanarinci" dobili "toplu" dobrodošlicu.

EPA-EFE/PETER POWELL

Fudbaleri Liverpula vode sa 4:0 na poluvremenu utakmice prvog kolaPremijer lige protiv Noriča.

Poveli su autogolom Henlija, koji možete pogledati OVDE.

Pretio je i Norič preko Pukija i Štipelmana, ali je Alison ostao nesavladan.

Prednost "Redsa" je duplirao Mohamed Salah u 19. minutu susreta, nakon asistencije Firmina.

Samo devet minuta kasnije, Egipćanin izvvodi korner sa leve strane, najbolji u skoku bio je Virdžil van Dajk, koji je povećao prednost Liverpula na 3:0.

Imali su "Redsi" još prilika, najbolju je propustio Firmino, kada je odlično zahvatio loptu u kaznenom prostoru rivala, ali je Krul bio na visini zadatka.

A onda, 39. minut, veliki peh za Jirgena Klopa, na povredu se požalio golman Alison Beker, ništa nisu prepustili riziku u Liverpulu, Brazilac je napustio teren, a priliku da debituje dobio je Španac Adrijan, koji je nedavno stigao u klub.

Nije to bilo sve, sjajan centaršut Aleksander-Arnolda, a gol postiže Divok Origi, 4:0.