Ramos i Benzema u epizodi: "Dogovor kuću gradi!"

sreda 29.08.2018.
18:14

Dobra atmosfera u timu iz prestonice.

Beta/AP Photo/Mindaugas Kulbis

Fudbaleri Real Madrida su u drugom kolu Primere ubedljivo savladali Đironu sa 4:1, Katalonci se nisu ništa pitali iako su poveli već u 16. minutu.

Usledila su dva penala za "Kraljevski klub" koja su realizovali kapiten ekipe Serhio Ramos i Karim Benzema.

Nakon toga, trijumf su overili Garet Bejl i Benzema svojim drugim pogotkom, a španskoj javnosti je u oči upao dogovor Ramosa i francuskog napadača.

Naime, Ramosu je bilo potrebno da postigne makar jedan gol u celoj sezoni kako bi stao rame u rame sa Leom Mesijem kao jedini fudbaleri u istoriji Primere koji su postizali golove u 15 uzastopnih sezona.

Tada je Španac rekao Benzemi da ga pusti da izvede najstrožu kaznu, a da će mu prepustiti sledeći koji se bude dosudio.

Ramos je pogodio, a u drugom delu je sviran još jedan penal. Francuz je tražio dozvolu od defanzivca "Kraljevskog kluba" koji je samo potvrdno klimnuo glavom.

Benzema je tako najavio novi trijumf svoje ekipe, izgleda da je dogovor zaista "gradi kuću".