Rajković i Radonjić jedan protiv drugog, gosti slavili na ''Velodromu''!

subota 10.08.2019.
19:35

Nova sezona sjajno je počela za srpskog reprezentativnog golmana.

Beta/AP Photo/Darko Vojinović

U prvom današnjem meču prvog kola francuske Lige 1, Rems je kao gost savladao ekipu Marseja rezultatom 2:0.

Mrežu pobedničke ekipe čuvao je naš reprezentativni golman Predrag Rajković koji je na svom debiju u Ligi 1 uspeo da svoju mrežu sačuva netaknutom.

Na drugoj strani, starter u ekipi Marseja bio je Nemanja Radonjić, ali čim je Rems poveo u 58. minutu golom Dije, trener Marseja Andre Viljaš-Boaš je izveo Radonjića sa terena i umesto Srbina na teren poslao Sara.

Međutim, ni ta izmena nije mnogo pomogla timu sa ''Velodroma'', pošto je Suk Hjun-Đun svojim golom u 90. minutu potvrdio pobedu Remsa.

Podsetimo, juče je u prvoj utakmici prvog kola, Lion ubedljivo savladao ekipu Monaka, rezultatom 3:0, a večeras od 20 časova igra se još pet mečeva.