subota 19.05.2018.
15:03

Ekipa Selte je uspela da u poslednjem kolu savlada Levante.

Epa/Salvador Sas

Poslednje kolo španskog prvenstva je počelo, a Selta je u prvom meču uspela da savlada Levante sa 4:2 nakon sjajne igre krajem prvog i početkom drugog poluvremena.

Ročina je doveo goste u prednost u 12. minutu, ali su do kraja poluvremena Gomez i Aspas uspeli da izjednače.

Aspas je nastavio da trese mrežu Levantea u drugom poluvremenu, nakon asistencije pomenutog Gomeza uspeo je da povisi na 3:1, da bi Gomez u 63. minutu dokusurio Levante.

Sve što su gosti uspeli da urade do kraja utakmice jeste da postignu još jedan gol preko Moralesa u 74. minutu, ali je to bilo premalo da se izbori čak i bod.

Igrali su srpski veznjaci, Radoja bio odličan na sredini terena u dresu Selte, na drugoj strani Lukić korektan.