sreda 17.04.2019.
21:40

U desetkovanom sastavu Pari Sen Žermen je danas poražen od Nanta.

Beta/AP Photo/Darko Vojinović

"Kanarinci" su uspeli da savladaju aktuelnog šampiona Francuske Pari Sen Žermen sa 3:2 (2:1) u utakmici gde za goste nisu igrali najbolji fudbaleri poput Silve, Nejmara, Di Marije, Kavanija, Mbapea, Veratija, Markinjoša...

I pored toga gosti stižu do prednosti preko Alveša u 19. minutu nakon asistencije Paredesa, a samo tri minuta kasnije Nant stiže do izjednačenja.

Ekipa Vahida Halihodžića je uspela da izjednači preko danas odličnog Dijega Karlosa nakon dodavanja Ronžijea, da bi pred sam kraj poluvremena Nant stigao i do prednosti preko Mažeda.

Kada je u 52. minutu Dijego Karlos postigao novi gol, moglo se već govoriti o tome da će PSŽ morati da odloži proslavu titule za neki drugi put.

Jedino je na samom kraju utakmice Guklu uspeo da postigne gol za goste, igrao se 89. minut.