Prvenac Sulejmanija u Švajcarskoj

Autor: Boban Filipović
nedelja 23.08.2015.
18:23

Povremeni reprezentativac Srbije danas postigao svoj prvi gol od kako je letos stigao u Jang Bojs.

bscyb.ch
bscyb.ch

Jang Bojs je gostovao Sionu u okviru šestog kola švajcarske Super Lige i došao do trećeg prvenstevnog trujumfa u sezoni.

Rezultat bio 1:3, a poslednji gol na utakmici iz 77. minuta delo je Miralema Sulejmanija kojim je rešeno pitanje pobednika.

Srpski napadač je tako postigao svoj prvi gol za klub iz Berna od kako je stigao iz Benfike.

Dodajmo i da su gosti poslednjih 10-ak minuta igrali sa desetoricom zbog crvenog kartona Zakarije, Sulejmani je bio žrtva toga i povučen sa terena kako bi se Jang Bojs koncentrisao na odbranu, a u finišu je iz tog razloga zaigrao Milan Gajić ušavši u igru umesto iskusnog francuskog napadača Oroa.