Prvenac Soldada u remiju Totenhema i Espanjola

• Autor: Duško Dučić

• 10. avgust 2013.

• 22:45

Totenhem odigrao još jedan meč pred start Premijer Lige, i remizirao sa Espanjolom 1:1.

U odsustvu Gereta Bejla, "Pevci" nisu uspeli da savladaju danas dosta dobru ekipu Espanjola, a golove su postigli Soldado za Totenhem i Lopez za Espanjol.

Nije Totenhem uspeo da savlada špasnku ekipu, ali navijači mogu da se raduju, bar kada su igre novajlija u pitanju, pošto su odlične partije pružili Soldado i Brazilac Paulinjo.

Soldado je uspeo da se upiše u listu strelaca u 28 minutu susreta, ali je 2 minuta pre odlaska na odmor Lopez izjednačio, što je i bio konačan rezultat ovog duela.

Bio je Totenhem bolji u prvom poluvremenu, a na vođstvo su navijači tog kluba čekali 28 minuta kada je novajlija Soldado postigao pogodak iz jedanesterca, i najavio da bi mogao da ima dosta dobru sezonu.

Ono što je interesantno, da navijači Totenhema nisu pevali Geretu Bejlu, a taj njihov potez pokazuje da su se pomirili sa činjenicom da će Velšanin napustiti klub ovog leta.