Prvenac - Pavlović otvorio konto u Ligi šampiona!

utorak 19.07.2016.
20:12

Srpski reprezentativac Andrija Pavlović večeras je postigao prvi gol u dresu svog novog kluba sa kojim se bori za plasman u grupnu fazu Lige šampiona.

Twitter: @FCKobenhavn

Šampion Danske večeras igra revanš susret drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Krusejdersa iz Severne Irske, a priliku da igra od prvog minuta dobio je naš Andrija Pavlović.

Srpski reprezentativac postigao je prvenac u dresu Kopenhagena u 15. minutu prvog poluvremena duela sa Krusejdersima čime je stavio tačku na ovaj dvomeč jer su Danci u gostima slavili sa 3:0.

Andrija Pavlović je tokom leta bio na meti Crvene zvezde ali srpski šampion nije imao šanse u konkurenciji Kopenhagena koji se danskom sastavu priključio 9. juna.

Slobodno možemo da konstatujemo da ćemo Kopenhagen i Andriju Pavlovića gledati i u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, a naredni rival biće im šampion Rumunije Astra Đurđu.